تلفن
تلفن
09123360416
09125939094
آدرس
آدرس
تهران،شهریار،جاده رباط کریم،ابتدای بلوار ولایت
ساعات کار
ساعات کار
8 صبح - 18 عصر
بازسازی انواع گلخانه قدیمی

بازسازی انواع گلخانه قدیمی

ادامه مطلب
طراحی تخصصی انواع گلخانه

طراحی تخصصی انواع گلخانه

ادامه مطلب
طراحی و اجرای انواع گلخانه

طراحی و اجرای انواع گلخانه

ادامه مطلب
طراحی و اجرای اسکلت فلزی گلخانه

طراحی و اجرای اسکلت فلزی گلخانه

گلخانه ساز سازنده و طراح انواع اسکلت های فلزی گلخانه ای می باشد. این نوع سازه ها، از کنار هم قرار گرفتن اجزای کوچک تر و یک شکل، سازه اصلی تشکیل می شود. برخی از ویژگی های خاصی که در ادامه خواهیم گفت، سوله ها را متناسب انواع کاربرد های صنعتی و غیر صنعتی کرده است.

ادامه مطلب
باسازی گلخانه های قدیمی

باسازی گلخانه های قدیمی

شرکت گلخانه ساز طراح و مجری در بازسازی گلخانه های قدیمی

ادامه مطلب

پیشنهاد استثنایی ما

از نمونه محصولات شرکت سبزینه باران شهریار می توان به ساخت انواع هیتر گلخانه ای،فن،سازه های گلخانه ای در تیپ های مختلف،بست دو کف،کلمپ،بست های ثابت و گردون،سر ستون،لوله،انواع پیچ و مهره و فلنچ اشاره کرد.


ادامه مطلب

 معرفی شرکت فنی و مهندسی سبزینه گستران شهریار :

گروه فني و مهندسي سبزينه گستر شهريار در سال  1377 كار خود را با توليد محصولات گلخانه  اي با تاسيس 600 متر مربع گلخانه تونل ساده در روستاي قجر آباد شهريار آغاز كرد.  سپس در سال 1379 با تاسيس 1000 متر مربع گلخانه چند قلو در قالب تعاوني  دانش آموختگان كشاورزي ساخت گلخانه هاي نايلوني به هم پيوسته را اغاز كرد و در سال 1380 بصورت حرفه اي و تجاري اقدام به ارايه خدمات در بخش گلخانه نمود.        
در سال 1381 اجراي چهار واحد از مجموع پنج واحد گلخانه هاي سازمان خواربار وكشاورزي جهاني را در شهرهاي ورامين  اصفهان كبوترآباد و فلاورجان و يزد بعنوان پيمانكار اجرايي با شركت گياه بذر الوند بر عهده گرفت و در همين سال در زميني به وسعت 20000 متر مربع از اراضي روستاي قجرآباد اقدام به تا سيس 3200 متر مربع گلخانه نمود كه در حال حاضر بصورت متمركز در همين زمين توليد محصولات گلخانه  اي و باغي و سا خت  گلخانه هاي پيش ساخته را در برنامه كاري خود دارد .                                             
در حال حاضر در مجاورت مجتمع گلخانه اي سبزينه گستر شهريار دو مجتمع گلخانه اي ديگر با نامهاي مجتمع گلخانه اي عسل با مديريت آقاي بيژن شهبازپور كه مشتمل بر 10000 متر مربع گلخانه و 30000 متر مربع باغ ميوه تازه تا سيس با سيستم آبياري قطره اي و مجتمع گلخانه اي پاسارگاد با مديريت مهندس فرهاد زاهدي مشتمل بر 8000 متر مربع گلخانه و 50000 متر مربع باغ ميوه با سيستم آبياري تحت فشار فعال ميباشند .                                                 
اين گروه در حال حاضر عامل فروش محصولات شركت آبفشان جنوب و چند شركت وارد كننده بذر در سطح شهرستان شهريار مي باشد .

فعاليتهاي ديگر سبزينه گستر شهريار توليد تهيه و توزيع نهاده هاي كشاورزي و گلخانه اي مانند بذر  كود  نايلون لوازم آبياري تحت فشار ومي باشد. فعاليت عمده  سبزينه گستر شهريار ساخت گلخانه هاي پيچ و مهره اي , اجراي گلخانه و سالنهاي توليد قارچ خوراكي در محل ،اجراي سيستمهاي آبياري تحت فشار ، ساخت سيستمهاي حرارتي و برودتي گلخانه اي و صنعتي وتوليد محصولات گلخانه اي مي باشد .از فعاليتهاي ديگر سبزينه گستر شهريار مي توان به ساخت پوشش گوساله داني در گاوداريها ، ساخت پاركينگ خودرو ، مرغداري ،انباري وسالن توليد قارچ خوراكي با استفاده از سازه هاي پيش ساخته گلخانه مي باشد.

 

* نمونه ای از كارهاي انجام شده  سبزينه گستر شهريار :                                  
 

1-گلخانه ميست زيتون، خزانه انتظار، وگلخانه توليد محصولات گلخانه اي در شهرستان طارم عليا   مديريت جهاد كشاورزي  سال 1380.                            
2-گلخانه آموزشي آموزشكده كشاورزي كرج وزارت جهاد كشاورزي  سال 1381.               
3-گلخانه توليد سبزي وصيفي  تيپ 3 سپاه قزوين 1382.                    
4-گلخانه توليد گل و گياه شهرك شهيد فكوري  وزارت دفاع 1382.          
5-سالن توليد قارچ خوراكي دانشكده كشاورزي تربيت مدرس                             
6-گلخانه توليد محصولات گلخانه اي دانشكده كشاورزي تربيت مدرس 1382 .                
7-گلخانه نمايشگاهي جهاد كشاورزي شهريار 1383 .

 

* معرفی اعضای شرکت :

  • آقای اکبر نادری , مدیر عامل , فارق التحصیل کارشناسی کشاورزی , گرایش باغبانی در سال 1376 از دانشگاه زنجان

  • آقای علی اصغر نادری ,تکنسین سیستم های حرارتی و برودتی , مدیر فروش
  • آقای ابولفضل نادری , مدیر کارگاه تولید نخ

  • آقای محسن نادری , خدمات پس از فروش

  • آقای مهدی نادری , کارشناس تولیدات گیاهی , مسئول کارگاه

طراحی.احداث و نگهداری فضای سبز

علم طراحی و ساماندهی محوطه به جهت رسیدن به اهداف مختلف ، محوطه سازی یا معماری منظر نام دارد . این رشته با بهرگیری از علوم مهندسی شهرسازی می پردازد . 

ادامه مطلب
  • گلخانه ساز با چندین سال سابقه درخشان در امر طراحی و ساخت انواع گلخانه آماده ی همکاری با تمامخی ارگان های دولتی و خصوصی در جهت ساخت،بازسازی و انجام زیرسازی انواع گلخانه می باشد.

  • در راستای تجهیز گلخانه ها این مجموعه انواع هیتر و محصولات گرمایشی گلخانه ها را طراحی و اجرا نیز می نماید شما می توانید برای خرید انواع تجهیزات گلخانه ای با ما همراه باشید.

آخرین اخبار

ساخت گلخانه اسکلتی

ادامه مطلب